Často se mě ptáte proč (loutky) nemají tváře?
Odpověď zní. Vše tkví v zrcadlení.
Když se někdo zeptá
A proč to nemá tváře?
Má odpověď zní
Všechno tkví v Zrcadlení
Žijeme život skrze vlastní nastavení
Proto mluvíme o takzvaném zrcadlení
Většina lidí nevidí tebe
Odráží jako v TyTaky veliký kus sebe
A proč to někdy nemá asi šaty?
To je překvapení pro další zrcadlení
Když už víte, proč loutky na mých obrazech nemají tváře, pojďte se na ně podívat znovu novýma očima!
