Originální obrazy na plátně, originální umělecké reprodukce - Limited Edition
Obyčejný příběh lidského "šílenství"?

Ty Taky můžeš mít svůj obraz/reprodukci/tričko

Vyberte si motiv

Přes kontaktní formulář odešlete poptávku 

originál je jen jeden.
motivy však přináší potěchu oka
i na signovaných tiscích a tričkách.

Představte si, že se ocitáte v prostředí divadla, ale ne jako divák, ale jako účastník samotného představení. Vstupujete do světa, který je plný živých obrazů, každý z nich vypráví příběh a zachycuje jinou část lidského života. To je Divadlo Života.

Když se projdete po galerii plné těchto obrazů, ucítíte, jak každý z nich vás zasahuje a otevírá nové okno do lidských zkušeností. Můžete se vidět v těchto obrazech, protože se v nich zrcadlí naše radosti, strasti, sny a touhy. Divadlo Života je místem, kde se všechny naše emoce, pocity a příběhy spojují do jediného výrazného vyprávění.

Ve všech obrazech v tomto divadle je silný sociální aspekt. Zachycuji různé vrstvy a aspekty společnosti, ať už jsou to sociální problémy, historické události, politické konflikty nebo každodenní zážitky. Tyto obrazy nás přinášejí do srdce a duše lidského života, rozdmýchávají diskuse a otevírají dveře ke sdílení našich vlastních zkušeností.

TyTaky & umělecké tisky

Umělecké tisky / signované / limitované edice 

Grafika ve smyslu umělecké grafiky je jeden z oborů výtvarného umění.

Grafikou nazýváme dvojrozměrné umělecké dílo vytvořené rukou umělce, který použije jednu z grafických technik. Následně toto dílo rozmnoží postupem na předem stanovený počet exemplářů.

Limitovaná edice, podepsané umělecké tisky v nákladu 100 ks

Papír německé firmy Hahnemühle v archivační kvalitě, gramáž 310 g

Rozměr tisku vč. pasparty: 50 x 60 cm

Balení: dárkové desky TyTaky

error: Obsah je chráněn proti ukládání fotek.